Forum Piłkarskie

Rozmowy o pięknym sporcie, jakim jest z pewnością piłka nożna

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zapraszajcie osoby na forum! Userzy, którzy zaproszą 5 osób otrzymają rangę VIP.

#1 2009-01-14 19:13:07

pato95

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 60
Punktów :   

Jedenastka rundy jesiennej

Zamieszczę tutaj, a nie w naszych pracach:

Bramkarz:
Jan Mucha - Wybrałem go nie dlatego, że jest to mój ulubiony piłkarz. Bardzo dobrze radzi sobie w bramce Legionistów. Według mnie niedługo powinien szukać sobie lepszego klubu.
Prawy obrońca:
Grzegorz Wojtkowiak - W ogóle dosyć udany rok, ponieważ zadebiutował w reprezentacji Polski, a dobrze sobie radzi wraz z Lechem Poznań.
Środkowi obrońcy:
Manuel Arboleda - Silny obrońca pochodzący z Kolumbii. Lech bardzo dobrze w tym sezonie się spisuje m.in dzięki niemu.
Inaki Astiz - W tamtym sezonie występował na wypożyczeniu w Legii, miał wrócić do Osasuny, ale jednak pozostał w Legii, i zaliczył bardzo udaną rundę, był pewnym punktem obrony Warszawiaków.
Lewy obrońca:
Jakub Wawrzyniak - Dosyć dziwne, że Leo Beenhakkaker nie dał mu za dużo szans pograć na Euro. Przecież jest to jeden z lepszych lewych obrońców polskich.
Prawy pomocnik:
Miroslav Radović - W tej rundzie nie miał za lepszej formy, ale cały czas jest to najlepszy prawy pomocnik w polskiej lidze.
Środkowi pomocnicy:
Semir Stilić - Bardzo dobry transfer Lecha, ponieważ zatrudnili piłkarza, który do tej pory nie był znany w naszym kraju. Już niedługo powinien przejść do lepszego klubu.
Maciej Iwański - Legia ściągnęła go z Zagłębie przed sezonem, i okazał się bardzo dobrym ruchem transferowym. Potrzebował mało czasu na aklimatyzację w Warszawie.
Lewy pomocnik:
Jakub Wilk - W końcu ten sezon może należeć do niego. Od dawna był zapowiadany jako młoda gwiazda.
Napastnicy:
Paweł Brożek - Dosyć dziwne, że Brożek, najlepszy strzelec Ekstraklasy, nie gra w zagranicznym klubie.
Takesure Chinyama - Co prawda fanów z Łazienkowskiej irytuje tym, że marnuje dużo sytuacji bramkowych, ale przecież jest najlepszym strzelcem Legii.

http://i43.tinypic.com/10olowx.jpg

Offline

 

#2 2009-01-14 19:51:23

glinafun

ADMINISTRATOR

10111943
Call me!
Skąd: Chojnice
Zarejestrowany: 2009-01-11
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: Jedenastka rundy jesiennej

pato95 napisał:

Zamieszczę tutaj, a nie w naszych pracach:

Paweł Brożek - Dosyć dziwne, że Brożek, najlepszy strzelec Ekstraklasy, nie gra w zagranicznym klubie.

http://i43.tinypic.com/10olowx.jpg

gdyby grał za granicą to nie byłby najlepszym strzelcem w Ekstraklasie <lol2>


ogólnie to zgadzam się z Twoimi wyborami. Chociaż zamiast Radovicia dałbym Peszkę, zagrał myślę o wiele lepszą rundę, a niżeli Radović, który jak sam mówiłeś nie miał najlepszej formy.


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::GLINAFUN::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
http://www.realmadrid.pl/download/sigi/PlaymaN-sig-Real.png

Offline

 

#3 2009-01-14 19:52:38

pato95

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-10
Posty: 60
Punktów :   

Re: Jedenastka rundy jesiennej

Nie o to mi chodziło u Brożka... <lol2>

Offline

 
Prosimy zapraszać osoby, aby rejestrowały się na forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szczurekom.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.managerzuzlowy2010.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl www.modelevb.pun.pl